यस्तो रहेछ बिनय र सपनाको सम्बन्ध, बिनयले खोले मुख (भिडियो)

भिडियो

काठमाण्डौ । बेवारिसे व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष विनयजंग बस्नेत र सपना रोका मगरबीचको सम्बन्धको बारेमा यतिबेला सामाजिक सञ्जालहरुमा निकै नै खैलामैला मच्चि रहेको छ । सपना र विनजंग अलग भएदेखि नै यिनीहरुको सम्बन्धमा विभिन्न खाले प्रश्नहरु उठ्दै आईरहेको बेला सपनाका आमाबुवाले नै विनयजंगकै कारण सपना विनयजंगबाट टाढीएको बताएपछि सामाजिक सञ्जालमा खैलाबैला मच्चिएको हो ।

जब सपनाको आमाबुवा एकै साथ मिडियामा आएर विनयजंगले छोरी भन्ने नाम दिएर छोरी सपनालाई यौ’न दु’व्र्य’वहा’रहरु गर्ने प्रयास गरेको अभिव्यक्ति दिए तबदेखि नै विनयजंगप्रति धेरैले कारर्वाहीको माग गरेका छन् बेवारिसे व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष विनयजंग बस्नेत र सपना रोका मगरबीचको सम्बन्धको बारेमा यतिबेला सामाजिक सञ्जालहरुमा निकै नै खैलामैला मच्चि रहेको छ ।

सपना र विनजंग अलग भएदेखि नै यिनीहरुको सम्बन्धमा विभिन्न खाले प्रश्नहरु उठ्दै आईरहेको बेला सपनाका आमाबुवाले नै विनयजंगकै कारण सपना विनयजंगबाट टाढीएको बताएपछि सामाजिक सञ्जालमा खैलाबैला मच्चिएको हो ।जब सपनाको आमाबुवा एकै साथ मिडियामा आएर विनयजंगले छोरी भन्ने नाम दिएर छोरी सपनालाई यौ’न दु’व्र्य’वहा’रहरु गर्ने प्रयास गरेको अभिव्यक्ति दिए तबदेखि नै विनयजंगप्रति धेरैले कारर्वाहीको माग गरेका छन्

बेवारिसे व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष विनयजंग बस्नेत र सपना रोका मगरबीचको सम्बन्धको बारेमा यतिबेला सामाजिक सञ्जालहरुमा निकै नै खैलामैला मच्चि रहेको छ । सपना र विनजंग अलग भएदेखि नै यिनीहरुको सम्बन्धमा विभिन्न खाले प्रश्नहरु उठ्दै आईरहेको बेला सपनाका आमाबुवाले नै विनयजंगकै कारण सपना विनयजंगबाट टाढीएको बताएपछि सामाजिक सञ्जालमा खैलाबैला मच्चिएको हो ।

जब सपनाको आमाबुवा एकै साथ मिडियामा आएर विनयजंगले छोरी भन्ने नाम दिएर छोरी सपनालाई यौ’न दु’व्र्य’वहा’रहरु गर्ने प्रयास गरेको अभिव्यक्ति दिए तबदेखि नै विनयजंगप्रति धेरैले कारर्वाहीको माग गरेका छन्

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *