बर्दिबास प्र’दर्शनमा प्रहरीको गो’ली ला’गेका युवकको मृ’त्यु

समाचार

महोत्तरी — बर्दिबासमा मंगलबार ६ वर्षीया बालिकाको ब, xला, xत्का, x र पछि ह, xx त्या भएको भन्दै गरिएको प्रदर्शनमा प्रहरीको गो, x, ली ला, गे, र घा, इ, ते भएका युवकको मृ, x त्यु भएको छ । बर्दिबास–१ बुद्धिराज न्यौपाने (सञ्जय) को उपचारकै मंगलबार राति मृ, त्यु भएको हो ।

ह, x त्या गरी बोरामा को, चेर फा, x लि, एको अवस्थामा स्थानीय गुलबसा खातुनको श, व मंगलबार बिहान बर्दिबास–१४ स्थित उनको घरनजिकै फेला परेको थियो । बालिका दुई दिनदेखि बे, x प, त्ता थिइन् । उनको ब, x ला, त्का, र पछि ह, x त्या भएको भन्दै आफन्त तथा स्थानीय बासिन्दा दो, x षीलाई का, x र, बा, ही गर्नुपर्ने मागसहित श,x व सडकमा राखेर प्र, x द, र्श, नमा उ, त्रि, एका थिए । भि, ड नि, य, न्त्र, णमा लिन प्रहरीले गो, x ,ली च, ला, एको थियो ।

 

उनको न्यायको माग गर्दै स्थानिय र परिवारले मंगलबार बिहानैदेखि बालिकाको श, व सडकमा राखेर प्रदर्शन गरेका थिए । गो, x , ली ला, x गेर ग, म्भी, र घा, x इते भएका न्यौपाने र बर्दिबास–५ का श्याम कार्कीलाई उपचारका लागि मंगलबार दिउँसो ३ बजे हेलिकप्टरबाट काठमाडौं लगिएको थियो ।

काठमाडौंको ग्रान्डी अस्पतालमा उपचारकै उनको मृ, x त्यु भएको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ । मंगलबार राति १ बजे न्यौपानेको ज्यान गएको बर्दिवासका बासिन्दा बिस्नु बम्जनले जानकारी दिए ।

बालिकाको ह, x त्या गरेकाे आ, x रोपमा प्रहरीले एक जनालाई प, क्रा, उ गरिसकेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *