पाँचथर हत्याकाण्डको खुल्यो नयाँ रहस्य : घटनामा सात जना थिए ! भाईले फेरी खोले नयाँ रहस्य (भिडियो सहित)

जानकारी भिडियो स्थानीय

पाँचथर । पाँचथरको मिक्लाजुङ गाँउपालिक–३ आरुबोटेमा भएको हत्याकाण्डको स्थलगत अनुसन्धान सकिएको छ । दुई घरमा नौ जनाको बीभत्स हत्याकाण्डको स्थलगत अनुसन्धान सकिएको पाँचथरका प्रहरी प्रमुख, प्रहरी नायब उपरीक्षक नरेन्द्र कुँवरले बताउनुभयो । मिक्लाजुङ गाउँपालिकाको केन्द्र रवीबजारमा रहेको इलाका प्रहरी कार्यालयलाई केन्द्र बनाएर प्रहरीले अनुसन्धान गरेको थियो ।

केन्द्रीय अनुसन्धान ब्यूरो (सिआइबी), १ नं प्रदेशअन्तर्गको विशेष टोली र जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाँचथरको टोलीले घटनास्थलमा स्थलगत अनुसन्धान गरेको थियो । अनुसन्धानमा हत्यामा प्रयोग भएको सामग्री सङ्कलन, छिमेकी र हत्या गरिएकाका आफन्तलगायत विभिन्न व्यक्तिसँग सोधपुछ गरिएको प्रहरी नायब उपरीक्षक कुवँरले वताउनुभयो । घटना बारेमा स्थलगत अनुसन्धान सकिँदासम्म स्थानीयवासीले शङ्का गरेका व्यक्ति मानबहादुर माखिमको संलग्नता देखिएको प्रहरी उपरीक्षक कुँवरको भनाइ छ ।

घटनामा अन्य व्यक्तिको पनि संलग्नता भए÷नभएको बारेमा थप अनुसन्धान गरिने उहाँको भनाइ छ । प्रहरीले शङ्का गरेका व्यक्ति मानबहादुर माखिमकोे मङ्गलबार हत्या भएको स्थलबाट करीब डेढ घण्टाको दूरीमा झुण्डिएको अवस्थामा शव फेला परेको थियो । भाई फेरी मिडियामा आएर नया रहस्य खुलाएका छन्। भिडियो हेर्नुहोस :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *